راهنمای مراحل ثبت نام

مرحله اول : ایجاد نام کاربری

متقاضیان مشارکت میتوانند با مراجعه به سایت مانی تدبیر سازه ، نسبت به ثبت درخواست مشارکت خود و ایجاد نام کاربری به صورت آنلاین اقدام نمایند .در غیر اینصورت مشارکت کنندگان موظفند نامه درخواست کتبی خود را درسربرگ شرکت با معرفی نماینده تام الاختیار مسئول ثبت نام و ذکرجزئیات گروه کالائی و متراژ و نوع غرفه مورد نظر را به ستاد برگزاری ( از طریق فاکس و یا ایمیل ) ارائه نمایند. شایان ذکر است درج آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه فرد مسئول درخواست الزامی میباشد.

نام کاربری و رمز ورود ایجاد شده بصورت اتوماتیک به شماره موبایل ( تلگرام – پیامک )و آدرس ایمیل ثبت نام کننده ارسال خواهدشد.


مرحله دوم : انتخاب غرفه ( متراژ و جانمائی غرفه )

این مرحله بر حسب نوع نمایشگاه به دو صورت Online و Offline انجام میپذیرد .

* در حالت اول (Online) مسئول ثبت نام پس از ایجاد نام کاربری و رمز ورود قادر خواهد بود نسبت به انتخاب غرفه مورد درخواست خود بصورت انلاین اقدام نماید.

* در حالت دوم ( Off line ) مسئول ثبت نام پس از ایجاد نام کاربری و رمز ورود خود از روی پلن سالن نمایشگاه ، غرفه مورد نظر خود را انتخاب و شماره غرفه را در فرم به ستاد نمایشگاه اعلام میدارد .


مرحله سوم :رزرو غرفه و صدور پیش فاکتور توسط برگزارکننده با مهلت پرداخت

برگزارکننده پس از تائید متراژ غرفه و جانمائی اولیه غرفه با مسئول ثبت نام ، نسبت به ارسال پیش فاکتورو رزرو اولیه اقدام نموده و مشارکت کننده موظف است تا مهلت تعیین شده در پیش فاکتور نسبت به پرداخت کل هزینه مورد توافق اقدام نماید.

بدیهی است در صورت عدم پرداخت در مهلت تعیین شده برگزارکننده هیچگونه مسئولیتی در قبال رزرو انجام شده نخواهد داشت. مشارکت کننده موظف است رسید مبلغ پرداختی خود را از طریق فاکس و یا ارسال ایمیل به اطلاع برگزارکننده برساند.


مرحله چهارم فعال نمودن نام کاربری توسط برگزارکننده و اعلام ان به مسئول ثبت نام

پس از پرداخت هزینه مشارکت و اعلام آن و تائید پرداخت توسط ستا د برگزاری ، نام کاربری فعال گردیده و به اطلاع مشارکت کننده خواهد رسید. این اطلاع رسانی از طریق پیامک و یا تلگرام و یا ارسال ایمیل صورت میپذیرد.


مرحله پنجم : تکمیل فرمهای ثبت نام توسط مشارکت کننده تا تاریخهای تعیین شده

مشارکت کننده موظف است با توجه به تاریخهای مهم اعلام شده توسط برگزارکننده نسبت به تکمیل فرمهای ثبت نام بصورت انلاین اقدام نمایدو یا میتواند فرمهای خام ثبت نام را از طریق سایت دانلود نموده و نسبت به تکمیل فرمها بصورت دستی اقدام و ان را به ستاد نمایشگاه ارسال نماید.