درخواست مشارکت

خدمات ما

تجهیزات اضافه

در راستای ارائه خدمات به شرکت کنندگان در نمایشگاه ، مانی تدبیر سازه امکاناتی را فراهم نموده که شما قادر خواهید بود قبل از افتتاح نمایشگاه نسبت به اجاره لوازم مورد نیاز برای تجهیز غرفه خود اقدام نمایند . بدین منظور کافی است لیست اقلام مورد نظر و تعداد آن را به ستاد نمایشگاه اعلام نمائید.

رزرواسیون هتل

درصورت نیاز شرکت کنندگان و بازدیدکنندگانی که از سایر شهرها در نمایشگاه حضور می یابند، برگزارکننده نسبت به مشاوره و تأمین امکانات سفر و اقامتی متقاضیان اقدام خواهد نمود. بدین منظور خواهشمند است است تا متقاضیان محترم خدمات مسافرتی ، در زمان مناسب درخواست خود را رسماً به ستاد نمایشگاه اعلام نمایند.

غرفه سازی

به منظور ارائه تسهیلات به شرکت های متقاضی غرفه های خودساز ، ستاد برگزاری نسبت به مشاوره و طراحی و ارائه خدمات غرفه سازی خاص ( چوب و ماکسیما) اقدام نموده است .مشارکت کنندگان میتوانند علاقمندی خود را در هنگام ثبت نام بصورت آنلاین اعلام نمایند.

اخذ ویزای ورود به ایران

شرکت کنندگان محترمی که جهت حضور نمایندگان و طرف های خارجی و یا میهمانان خارجی خود در نمایشگاه نیاز به تهیه ویزای ورود به کشور را داشته باشند میتوانند حداکثر 15 روز قبل از نمایشگاه نسبت به تکمیل فرم اخذ ویزا و ارائه مدارک لازم اقدام نمایند . شایان ذکر است بازدید کنندگان و مشارکت کنندگان محترم میتوانند نسبت به تکمیل و ارسال مدارک خود به ستاد نمایشگاه بصورت آنلاین و از طریق لینک مربوطه نیز اقدام نمایند .
ارتباط با ما:
خیابان قائم مقام فرهانی، کوچه شهدا، پلاک 9، طبقه 5، شماره32
88552907 - 88552876 - 88705923 - 88705956
Info@mtadbir.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق است به شرکت مانی تدبیر سازه

طراحی و ساخت تم از : شرکت دیده پردازان نادین