غرفه های مدولار ماکسیما

سیستم ماکزیما یکی از سیستم های مدولار قابل استفاده در سیستم نمایشگاهی ( غرفه سازی) می باشد این سیستم با داشتن استانداردهای مورد نیاز در دکوراسیون نمایشگاهی می تواند بهترین پیشنهاد برای ساخت غرفه هایی باشد که هم از نظر زیبایی هم از نظر به روز بودن با غرفه سازی روز دنیا، نیاز شما را در این زمینه برآورده سازد. با استفاده از قطعات سیستم و سطوح تکمیلی در کلاف های ساخته شده و پیروی از استانداردهای و همچنین با استفاده هنرمندانه از لوازم و طراحی مناسب می توان به تعداد بی نهایت از طرحهای قابل اجرا جهت استفاده در مصارف مختلف دکوراسیون دست یافت. از مزایای سیستم ماکزیما میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

الف) یکدستی مجموعه و چشم نوازی آن :
کلیه لوازم اعم از پارتیشن ، سقف، لوازم متنوع داخلی نظیر میز ،کانتر، کتابخانه ازاجناس هماهنگ با اندازه های مشابه و نزدیک به هم با این سیستم طراحی گردیده اند.

ب) عدم محدودیت ارتفاع بدون ستون :
این سیستم با داشتن قیدهایی با حداکثر طول 6 متر قابلیت نصب بدون ستون را داراست . این سیستم با داشتن ارتفاع ستونهای 4 متری حداکثر ارتفاع مجاز در نمایشگاه را به شما خواهد داد.

ج)امکان اتصال و جداسازی واحدهای مختلف:
قابلیت اتصال و جدا سازی آسان با سرعت بالا در این سیستم یکی از آیتم های بسیار مورد توجه در مورد سیستم اکتانورم ( ماکزیما ) می باشد که در ساخت غرفه سرعت نصب و تغییر وتبدیل شایان متوجه می باشد.

د) استفاده از گرافیک در ابعاد بزرگ:
از آنجایی که در غرفه سازی اینکه طرحی بتواند بازدید کننده را به سرعت پرزنت کند این سیستم میتواند با داشتن کارهای گرافیکی بزرگ به راحتی این نیاز را برطرف سازد .


گالری تصاویر